اسامی برندگان مسابقه نقاشی تاریخ علم

 

انجمن ترویج علم ایران به مناسبت برگزاری هفته ترویج علم (9 تا 4 آبان ) و روز تاریخ علم در این هفته مسابقه نقاشی و  داستان کوتاه 100 کلمه ای را با موضوع های زیر:

  • تاریخ علم
  • دانشمندان بزرگ ایرانی وغیر ایرانی و دستاوردهای علمی
  • آثار فانتزی سفر دانشمندان زمان گذشته به زمان حال
  • آثار فانتزی سفر شخصیت هایی از زمان فعلی به روزگار دانشمندان گذشته

 

برای دانش آموزان همه ی مقاطع تحصیلی برگزار کرد .

بیش از 500 اثر به دبیر خانه انجمن ترویج علم ایران ارسال شده کلیه ی آثار در دو مرحله و توسط داوران داوری گردید از بین آثار 10 اثر برنده جایزه نقاشی تاریخ علم و 30 اثر نیز  به نمایشگاه راه پیدا کردند .

 

اسامی دانش آموزان برندگان نقاشی تاریخ علم

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام مدرسه

1

یگانه

رجبی

راهنمایی جهاد (منطقه 5)

2

گلاب

کاظم نژاد

راهنمایی جهاد (منطقه 5)

3

آتنا

نعمتی

شهید ستاری (منطقه 5)

4

مهراد

یوسفی

شهید مهدی زاده (منطقه 5)

5

رادین

بصیری

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

6

علی

قره تپه ای

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

7

محمد سبحان

داوری

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

8

بیتا

نوری زاده

دبیرستان سمیه (منطقه 5)

9

رومینا

حافظی

10

علیرضا

دانایی

آثار راه یافته به نمایشگاه

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام مدرسه

1

زینب سادات

حسینی

دبیرستان سمیه (منطقه 5)

2

سارا

اصلانی

دبیرستان سمیه (منطقه 5)

3

هانیه

محمدیان

حضرت فاطمه (منطقه 5)

4

آناهیتا

رحمانی مقدم

راهنمایی جهاد (منطقه 5)

5

امیرحسین

حقانی

معلم شهید (منطقه 5)

6

بردیا

شکوری فرد

معلم شهید (منطقه 5)

7

رضا

غفاری

معلم شهید (منطقه 5)

8

علیرضا

یارتبار

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

9

حامد

نافه کشان­فر

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

10

احسان

قدیانی

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

11

مازیار

چریک

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

12

سید سبحان

طباطبائی

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

13

سید عماد

ساعی

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

14

محمد مهدی

خان محمدی

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

15

پارسا

احمدی

اشرفی اصفهانی (منطقه 5)

16

امیررضا

زوار

دبستان مطهری (منطقه 5)

17

نازنین

جوانفرد

ساجده (منطقه 5)

18

مانی

نائی

مطهری (منطقه 5)

19

محمد پویا

حیدری

مطهری (منطقه 5)

20

سروش

آذری

معلم شهید (منطقه 5)

21

امیرپارسا

مهربانی

مهدی زاده (منطقه 5)

22

اشکان

سحری

مطهری (منطقه 5)

23

النا

شمسی

حضرت زینب ؟

24

دانیال

ناصری

مهدی زاده (منطقه 5)

25

ابوالفضل

کاهکش

مهدی زاده (منطقه 5)

26

محمد

عطاپناهی

مهدی زاده (منطقه 5)

27

آرین

صالحیان

28

رومینا

حافظی

29

محمدامین

وثوق

شهید؟ (منطقه 5)

30

علی

کارگر

شهید احمد کاظمی (منطقه 5)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.